Alegratka zwierzęta – przewóz psa do Anglii

Alegratka zwierzęta – przewóz psa do Anglii
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Mamy przyjemność zaoferować Państwu możliwość przewozu psa do Wielkiej Brytanii. W naszych usługach jest ona dostępna od niedawna, jednak cieszy się coraz większą popularnością. Pieski przewożone są do Francji, skąd później transportowane są promem do Anglii.Wymogi oraz warunki które muszą zostać spełnione, by przewieźć zwierzę domowe przez brytyjską granicę….

Wybór psa nie powinien być wyborem spowodowanym wpływem jakiegoś gwałtownego impulsu. Biorąc psa pochopnie można rozczarować się ilością nowych obowiązków. Powinna to być przemyślana decyzja, wtedy możemy docenić wartości idące za tym ( miłość, wierność, oddanie psa). Przy wyborze psa należy uwzględnić kilka warunków. Podstawowym jest czas na spacerek ( niezależnie od pogody, dnia tygodnia), który musimy zapewnić zwierzakowi. Niektóre gatunki psa potrzebują mieć dużo ruchu. Pozbawione tego ruchu mogą stać się niespokojne a nawet agresywne. Osoby starsze mają lepszy kontakt z psami o spokojnym charakterze i usposobieniu. Dla dzieci natomiast lepszym wyborem będzie piesek łagodny i wesoły, niezbyt duży.

Nigdy nie przewoziłeś pieska tak daleko, nie wiesz jak taka podróż wygląda? Boisz się, że Twój pupil może jechać na pace lub z setkami innych paczek? Opcja która pozwala na zobaczenie jak twój piesek znosi podróż, w jakich warunkach jest przewożony, czy niczego mu nie brakuje i nie dzieje mu się krzywda..A wszystko to możliwe jest w podglądzie na żywo, przez aplikację mobilną oraz kamerę w aucie, którą nasza firma udostępnia. My nie mamy nic do ukrycia.

Oferta skierowana wyłącznie dla osób, które często wysyłają pieski za granicę, a nie chcą przepłacać. Chcąc wyjść im naprzeciwko stworzyliśmy system zniżek sięgających nawet do 35%. Są to realne zniżki a nie tylko chwyt marketingowy. Zniżki są przyznawane indywidualnie, w zależności od długości tras oraz ilości piesków przewożonych w miesiącu kalendarzowym. Dodatkowo za każde trzy zrealizowane polecenia na kurs – bonusy pieniężne w wysokości 50 zł. Zapraszamy do stałej współpracy.

„Tylko dzięki dawaniu jesteś w stanie otrzymać więcej niż masz” – Jim Rohn

Dobrze wiemy, że w dzisiejszych czasach nie każdego stać, na wydatek rzędu tysiąca złotych – by przewieść swojego pieska z jednego miejsca w drugie. Coraz częściej powstają serwisy aukcji transportowych, na których kurierzy którzy mają po drodze, biorą zwierzęta na pakę i wiozą je – jak worek kartofli jako doładunek…

About the author