Obsługa klienta

kom: 602 288 664

 

kontakt@netspaw.pl

Nowe tematy na forum:
    This PHP environment doesn't have SQLite support built in. SQLite support is required if you want to use a SQLite database to run this forum. Consult the PHP documentation for further assistance.
Dostawa w całej Polsce!

 

Sprawdź opinie o nas na:

Sklep Netspaw.pl - opinie klientów

Losowy produkt

Powertec 271C

6212.98

Lincoln Electric - firma i idea (napisy PL)

 

Wizja

 

Lincoln Electric będzie niekwestionowanym światowym liderem branży spawalniczej w wymiarze wartości sprzedaży, koncentrując się jednocześnie na maksymalnym podnoszeniu wartości korporacji. Będziemy wiodącym dostawcą najwyższej jakości produktów do spawania i cięcia. Osiągniemy te cele dbając o koszty produkcji, dostarczając klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie aplikacji spawalniczych, rozwijając innowacyjne i oczekiwane przez naszych klientów technologie oraz tworząc wartość dodaną dla naszych produktów i usług.

Misja

Rozwiązania

Chcemy być się postrzegani jako dostawca kompletnych rozwiązań - nie tylko urządzeń i materiałów dodatkowych. Dążymy do przekraczania oczekiwań naszych klientów a celem naszego działania jest satysfakcja klientów.

Wiedza
Tym, co nas wyróżnia spośród naszych konkurentów jest technologia, jakość, wiedza o aplikacjach spawalniczych, znajomość sprzedaży i marketingu.

Obecność na świecie
Jesteśmy firmą międzynarodową o globalnym zasięgu. Mamy fabryki zlokalizowane na całym świecie tak, żeby jak najlepiej zaspokajać potrzeby naszych klientów.

Zasady
Lincoln Electric jest pracodawcą przestrzegającym zasad równości swoich przyszłych i obecnych pracowników.

Udziałowcy
Nasz nacisk na nieustanny rozwój we wszystkich aspektach naszej działalności pozwala na osiąganie wymiernych korzyści przez naszych akcjonariuszy oraz pracowników.

Odpowiedzialność
Podchodzimy odpowiedzialnie do ochrony środowiska, dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, klientów oraz naszego otoczenia.
 

 
Wszystkie opisy, a także zdjęcia są autorstwa firmy MPM Servis - autoryzowanego dystrybutora firmy Lincoln Electric Bester Sp. z o.o. Zgodnie z Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej pisemnej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.
Tworzenie stron internetowych - Poznań: www.aniwo.pl | Powered by Quick.Cart