Obsługa klienta

kom: 602 288 664

 

kontakt@netspaw.pl

Nowe tematy na forum:
    This PHP environment doesn't have SQLite support built in. SQLite support is required if you want to use a SQLite database to run this forum. Consult the PHP documentation for further assistance.
Dostawa w całej Polsce!

 

Sprawdź opinie o nas na:

Sklep Netspaw.pl - opinie klientów

Losowy produkt

Powertec 365S

8343.14

  • Certyfikat
    Certyfikat

O firmie

Nasza firma już od ponad 16 lat zajmuje się dostarczaniem profesjonalnych urządzeń z zakresu spawalnictwa i cięcia plazmowego. Od samego początku nasze działania opieramy na koncernie Lincoln Electric - niekwestionowanym, światowym liderze branży spawalniczej. Dzięki temu mamy pewność, że dostarczone przez nas urządzenia spełniają wygórowane normy jakościowe oraz że nasi klienci będą z nich zadowoleni przez długie lata użytkowania.

Tworząc sklep internetowy NETSPAW.pl kierowaliśmy się chęcią stworzenia miejsca gdzie klient mógłby otrzymać wyczerpujące informacje z zakresu spawalnictwa, połączone z możliwie prostą procedurą zakupów.
Niemniej to Tobie, drogi kliencie, pozostawiamy odpowiedź na pytanie - czy udało nam się spełnić te wymagania. Będziemy bardzo wdzięczni za zgłaszanie wszelkich uwag i sugestii, co do sklepu. 

Czym kierujemy się w naszej pracy:

 

  • Fachowość - aby dobrze handlować asortymentem spawalniczym potrzebna jest wiedza i doświadczenie. Nasza firma zyskała już wiele certyfikatów i wyróżnień, które potwierdzają nasz profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Komunikacja - poprzez dobrą komunikację poznajemy klienta a klient nas. Dostosowujemy się do Jego potrzeb, doradzamy przy wyborze. Na bieżąco informujemy o statusie dokonanych zamówień, kosztach wysyłki, czasie dostawy itp.
  • Rzetelność - zarówno sobie jak i naszym produktom stawiamy wysokie wymagania. Robimy to po to, aby produkty które oferujemy, nie tylko cieszyły oko, ale również kojarzyły się z wysoką jakością i niezawodnością działania.
  • Kreatywność - co prawda sami podlegamy procedurom, ponieważ jest to konieczne do sprawnego funkcjonowania firmy, jednak potrafimy być elastyczni; lubimy wyzwania i działanie niekonwencjonalne, aby za każdym razem usatysfakcjonować naszego klienta.

 


Życzymy udanych zakupów.

Zespół sklepu NETSPAW.pl

 

 

U nas nie kupujesz w ciemno! Sprawdź, co napisali o nas nasi klienci!

Po dokonaniu zakupu serdecznie zapraszamy do wystawienia opinii. Pod każdym z produktów (pole komentarz) oferujemy naszym klientom możliwość oceny zakupionego towaru oraz jakości obsługi naszego sklepu. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi (także te krytyczne), ponieważ pomogą nam one nieustannie doskonalić nasz sklep.

Sklep Netspaw.pl - opinie klientówJednocześnie zapraszamy do wystawiania opinii, za pomocą niezależnego serwisu konsumenckiego sklepy24.pl. Serwis ten pomaga odnaleźć i porównać wszystkie liczące się polskie sklepy internetowe prezentując przy tym ich ofertę oraz wiarygodne opinie społeczności konsumenckiej. Pomoc i porady oraz forum odpowiadają na najważniejsze problemy związane z kupowaniem przez internet.

 

 

Sklep internetowy NETSPAW.pl, prowadzony jest przez firmę AUTO-ALEX Sp. z o.o.która ma swoją siedzibę w Gnieźnie, przy ul. Bema 26a.

 

NIP: 7842494561, Regon: 361209230.

 

 
Wszystkie opisy, a także zdjęcia są autorstwa firmy MPM Servis - autoryzowanego dystrybutora firmy Lincoln Electric Bester Sp. z o.o. Zgodnie z Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej pisemnej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.
Tworzenie stron internetowych - Poznań: www.aniwo.pl | Powered by Quick.Cart