Obsługa klienta

kom: 602 288 664

 

kontakt@netspaw.pl

Czy wiesz, że...

Jako jedyny sklep spawalniczy w Polsce zamieszczamy tak duże i wyraźne zdjęcia oferowanych przez nas urządzeń. Kliknij na nie na stronie produktu i przyjrzyj się dokładnie, co kupujesz!

Nowe tematy na forum:
    This PHP environment doesn't have SQLite support built in. SQLite support is required if you want to use a SQLite database to run this forum. Consult the PHP documentation for further assistance.
Dostawa w całej Polsce!

 

Sprawdź opinie o nas na:

Sklep Netspaw.pl - opinie klientów

Losowy produkt

Powertec 365S

8343.14

Zmiany w Lincoln Electric Bester

W dniu 31 grudnia 2009 firma Lincoln Electric Bester SA połączyła się z Wytwórnią Materiałów Spawalniczych Spawmet Sp. z o.o. w wyniku czego powstała spółka Lincoln Electric Bester Sp. z o.o

 

Dawne przedsiębiorstwo WMS Spawmet Sp. z o.o. jest teraz oddziałem firmy Lincoln Electric Bester Sp. z o.o., która to jest następcą prawnym w zakresie obowiązków i praw obu firm.

 

W związku z tym nastąpiła również zmiana numeru NIP i Regon.

 
Wszystkie opisy, a także zdjęcia są autorstwa firmy MPM Servis - autoryzowanego dystrybutora firmy Lincoln Electric Bester Sp. z o.o. Zgodnie z Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej pisemnej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.
Tworzenie stron internetowych - Poznań: www.aniwo.pl | Powered by Quick.Cart