Obsługa klienta

kom: 602 288 664

 

kontakt@netspaw.pl

Nowe tematy na forum:
  This PHP environment doesn't have SQLite support built in. SQLite support is required if you want to use a SQLite database to run this forum. Consult the PHP documentation for further assistance.
Dostawa w całej Polsce!

 

Sprawdź opinie o nas na:

Sklep Netspaw.pl - opinie klientów

Losowy produkt

CV-510

11689.92

RSS

Strona główna

Serdecznie witamy w naszym sklepie internetowym. Znajdą tu Państwo szeroki wybór, w pełni profesjonalnego sprzętu spawalniczego.

 

Zapraszamy do zapoznania się z krótką prezentacją:

 

Oferujemy tylko sprzęt markowy, który w założeniu ma bezawaryjnie służyć przez lata. Dlatego większość urządzeń w naszym sklepie posiada 36 miesięcy gwarancji - bez limitu pracy!

Kupując u autoryzowanego dystrybutora z 16-letnim doświadczeniem masz zawsze gwarancje udanych zakupów.

 

ZAUFAJ MARCE I DOŚWIADCZENIU

 

Życzymy udanych zakupów.    
Zespół sklepu NETSPAW.pl    

 

Spawarki Mig/Mag Lincoln i Bester - migomaty Spawarki TIG Lincoln Electric - Invertec
Spawarki mma do spawania elektrodą otuloną - Invertec Przecinarki plazmowe Lincoln Electric
Poradniki dla spawaczy Matreriały spawalnicze Lincoln Electric - druty mig, pręty do tiga, elektrody otulone

 

 • Nowe spawarki Powertec już w naszej ofercie!

  2010-02-16 08:32

  Z przyjemnością pragniemy poinformować, że firma Licoln Electric wprowadziła do sprzedaży zupełnie nową wersję swojej sztandarowej serii spawarek Powertec. Wprowadzając liczne usprawnienia w tych urządzeniach, Lincoln po raz kolejny udowadnia, że konkurencja jeszcze długo nie dogoni nas, tak pod względem jakości jak i zaawansowanych technologii...

 • Zmiany w Lincoln Electric Bester

  2010-01-10 09:39

  W dniu 31 grudnia 2009 firma Lincoln Electric Bester SA połączyła się z Wytwórnią Materiałów Spawalniczych Spawmet Sp. z o.o. w wyniku czego powstała spółka Lincoln Electric Bester Sp. z o.o...

 • Nagroda główna targów Expowelding dla Lincoln Electric

  2008-10-22 12:03

  Zrobotyzowane stanowisko do spawania łukiem krytym w układzie typu tandem zdobyło jedną z trzech równorzędnych nagród głównych na targach Expowelding w Sosnowcu

 • Targi Expowelding, 21-23.10.2008 w Sosnowcu!

  2008-10-08 10:05

  Lincoln Electric Bester SA zaprasza na swoje niesamowite stoisko na targach Expowelding, 21-23 października 2008 w Sosnowcu!

 • Nowe przecinarki plazmowe

  2008-09-04 11:14

  Firma Lincoln Electric w nieustannym procesie doskonalenia swoich wyrobów prezentuje dwie zupełnie nowe przecinarki plazmowe: PC620 i PC1030. Zastąpią one dotychczasowe modele: 65 i 105. Na szczególną uwagę zasługuje innowacyjny i opatentowany system zapłonu, który oszczędza końcówkę elektrody i wydłuża jej żywotność, czyniąc proces cięcia jeszcze bardziej oszczędnym!

 
Wszystkie opisy, a także zdjęcia są autorstwa firmy MPM Servis - autoryzowanego dystrybutora firmy Lincoln Electric Bester Sp. z o.o. Zgodnie z Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej pisemnej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.
Tworzenie stron internetowych - Poznań: www.aniwo.pl | Powered by Quick.Cart